Фільтр
Тип виробу
Ціна
Колір
Розмір
Щільність, DEN
Матеріал
Подія
Країна реєстрації бренду
Фільтр
Steven

Steven

Компанія "STEVEN" існує на ринку одягу з 1995 року. Протягом цього часу продукти отримали хорошу репутацію не тільки в Польщі, але також і за її межами. В період своєї діяльності компанія "STEVEN" створила імідж успішної і стабільної компанії, що виходить назустріч очікуванням клієнтів і сучасним тенденціям моди. Бренд "STEVEN" надаючи Клієнтові якість і міцність товару, естетику виконання, а перш за все конкурентні ціни.

Компанія "STEVEN" використовує новітні технології і сировину найкращої якості. Можливість застосування багатою розмальовки, стилізації та дизайну дозволяє задовольнити смаки найвибагливіших, що цінують зручність, комфорт, і перш за все, якість споживачів. У колекції Ви знайдете: елегантні візитні шкарпетки, класичні, спортивні, медичні, а також гетри, підслідники, ботфорти, гольфи і колготки.

Компанія "STEVEN" має професійне і сучасне обладнання, а також кваліфікованих та досвідчених співробітників. Бере участь в зарубіжних виставках і показах моди, таких як нр .: Salon International De La Lingerie Paris, Body Look in Dusseldorf, Kyiv Fashion, які є найбільшими Міжнародними Виставками білизни, пляжного та панчішно Моди.

Наша продукція продається через оптові склади на території всієї країни, а також через торгові мережі. Крім постійних сезонних колекцій ми також проводимо товар під замовлення. Ми дуже еластичні і намагаємося відповідати ринку збуту.

ДетальнішеПоказати менше

Категорії

Меню

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти