Фільтр
Виробник
ще... згорнути
Ціна
Колір
Розмір
Щільність, DEN
Матеріал
Особливості
ще... згорнути
Декорування
Призначення
Категорія
Країна реєстрації бренду
Фільтр

Коригувальні колготки

Колекція коригувальних колгот в асортименті інтернет-магазину InSecret.com.ua є лінійку колготок, спеціально призначених ідеально скорегувати і якнайкраще підкреслити жіночий силует.
Широкий асортимент продукції по моделюванню і корекції фігури включає в себе моделі підтримують циркуляцію крові, запобігають варикоз, стягуючі з ефектом Push Up, підтримують без тиску і / або з сильним тиском, що коректують живіт, стегна і / або сідниці, а також колготки для вагітних жінок зі спеціальною підтримуючої вставкою спереду для животика і ззаду для розвантаження хребта, що забезпечить максимально комфортний стан в цей дуже важливий період.

Лінійки коригувальних колгот мають кілька відмінностей від звичайних класичних колгот, крім моделює естетичного дії на фігуру, коригувальні колготки є свого роду курортом для жіночих ніг. Провідні європейські виробники, продукція яких представлена в асортименті нашого магазину, використовують інноваційну технологію Silver Fresh, яка забезпечує комфорт і захист жіночої шкіри. Волокна колгот містять іони срібла, завдяки яким вироби залишаються сухими і свіжими, і неприємна проблема зростання бактерій і грибків стає справою минулого. Ми вважаємо, хто відчуває себе добре, той і має гарний вигляд, що впливає на всі аспекти нашого життя.

Замовити і купити коригувальні колготки ви можете в інтернет-магазині InSecret.com.ua!
Якщо у вас виникли питання - зв'яжіться з нами!

ДетальнішеПоказати менше

Категорії

Меню

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти