Фільтр
Тип виробу
Ціна
Колір
Розмір
Щільність, DEN
Матеріал
Тип панчіх
Подія
Країна реєстрації бренду
Фільтр
OMSA

OMSA

Omsa, велике підприємство в панчішно-шкарпеткові галузі, що йде нога в ногу з сучасною жінкою. У 1992, після вступу в Golden Lady Company, найбільшу в галузі італійську промислову групу з повністю приватним капіталом, для фірми Omsa відкрилися нові горизонти розвитку. Сьогодні Omsa є одним з найбільш динамічних європейських підприємств в своїй галузі.

Більш динамічні, підприємливі та впевнені в собі, ніж в минулому, дівчата і жінки завжди робили ставку на чарівний шарм колготок OMSA. Сьогодні компанія Omsa може збентежити, не тільки дивовижною класичної серією панчішно-шкарпеткових виробів, а також особливо витонченими колготками і панчохами fashion колекцій.

З 2004 року дизайнери з Omsa Design стали головною дійовою особою рекламної кампанії: Shocking Legs, - дивувати, зачарувати і не пройти, не опустивши погляд на ніжки.

Скільки в вас є від жінки? Питання, яким підкреслюється динамічність проходить життя, коли кожен день жінки зобов'язані виглядає по-різному, але жіночно, незважаючи божевільний ритм життя. Вироби Omsa представляють собою особливі вирази жіночності, стилю і незалежності, повністю підтримувані жінками в усьому світі. Адже єдина, відкрита і вільна жіночність, виражена в кожному вашому кроці з колготками і панчохами від італійської марки Omsa.

Шлях, пройдений підприємством, рівний і завжди грунтується на конкретних цінностях: якість матеріалів, витонченість, відкритість до вимог краси та моди, привів до того, що марка Omsa стала незамінною точкою опори в світі жінки.

ДетальнішеПоказати менше

Категорії

Меню

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти