Фільтр
Тип виробу
Ціна
Колір
Розмір
Щільність, DEN
Матеріал
Тип панчіх
Країна реєстрації бренду
Фільтр
Golden Lady

Golden Lady

Далеко не всі торгові марки впізнаються більшістю покупців, незалежно від того, чи користується людина даною продукцією чи ні. Бренд Golden Lady - один з тих, про який знає весь Світ. А як ще може бути, адже компанія працює на ринку текстильної продукції з 1967 року. Погодьтеся, це достатній термін, щоб завоювати довіру споживача або остаточно піти з бізнесу. Голден Леді вибрали перший варіант і тепер їх колготки купити можна практично в будь-якому куточку нашої планети. Хоча спочатку невеликий завод навряд чи міг задовольнити потреби всіх споживачів рідної Італії.
Компанія має не один бренд, але кожен розвивається самостійно, тому навіть всередині корпорації конкуренція досить велика. Цей факт дає додатковий стимул дизайнерам, модельєрам і інженерам розвивати нові технології, підтримувати імідж лідера, не просто стежити за модними тенденціями, а створювати власні напрямки. Щорічно в асортименті з'являються нові модні і класичні колготки. До слова, всі три напрямки - панчохи і колготки, нижню білизну і дитячий одяг випускаються в обох стилях - класичному і сучасному.
Однією з головних бід популярних брендів були і є підробки. Компанії витрачають щорічно мільйони доларів на постійний редизайн, засоби захисту, такі як голографічні зображення на упаковці тощо. Але шахраї той же не сидять на місці і після якогось часу знову примудряються обходити захист. Тим більше, що для більш дешевих моделей дорога упаковка не буде плюсом і доводиться обмежуватися більш-менш звичайними засобами. Єдиний спосіб не викинути гроші даром - купити колготки Golden Lady в хорошому магазині, якому Ви довіряєте і має всі необхідні сертифікати і документи.
Продукція Golden Lady завоювала довіру мільйонів жінок у всьому світі. Ці колготки, в вузьких колах зрозуміло, були відомі і радянським покупцям. Прийшов час оцінити якість бренду по достоїнству і українкам! У чому вам допоможе наш магазин!
Надійніше всього колготки GoldenLady купити в інтернет-магазині InSecret. com. ua! Гарантуємо 100% якість оригінальної продукції бренду за найкращими цінами!

ДетальнішеПоказати менше

Категорії

Меню

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти