Фільтр
Тип виробу
Ціна
Колір
Розмір
ще... згорнути
Щільність, DEN
Матеріал
Тип панчіх
Тип бюстгальтера
Тип трусів
Подія
Країна реєстрації бренду
Фільтр
Gabriella

Gabriella

Скільки ми бачили успішних і марних спроб повернути в сучасне життя класичні образи і речі. Щось не може померти і живе вічно, щось викликає лише періодичний інтерес, а є речі, які і зовсім можна назвати «сезонними», не дивлячись на популярність протягом року або декількох.

Польський бренд Gabriella зробив ставку саме на класичні образи - матові колготки, колготки і панчохи зі швом, в горошок і інші звичні образи тут знаходять нову реалізацію завдяки використанню найновіших матеріалів і методів виробництва. Дизайнери грають з відтінками, щільністю і типами матеріалів, розширюючи тим самим асортимент і даючи можливість кожній жінці знайти колготки або панчохи до смаку або для конкретного випадку.

Розробники одягу завжди прагнуть йти в ногу з часом і модними тенденціями, але не завжди одне поєднується з іншим. У разі Gabriella завдання стає ще складніше - в'язку модного і нового завжди доводиться поєднувати з фірмовим стилем наслідування класиці. На допомогу приходить не вмираюча актуальність таких виробів, як колготки з малюнком або панчохи зі швом. При чому модельний ряд оновлюється і поповнюється новими колекціями мінімум два рази на рік - на осінньо-зимовий сезон і весняно-літній.

У 2015 році компанія провела глобальний ребрендинг, оновивши візуальне оформлення товарів, як логотип і упаковку і порадувавши постійних клієнтів новими сучасними моделями колгот. Класичний асортимент був значно розширений за рахунок введення в продаж нових лінійок продукції - Qualita, Hipsters Exclusive, Nano Microfibre і Matt Effec t.

Остання колекція наповнена жіночними і чуттєвими мотивами. Фантазійні колготки з візерунками і геометричні вставки на тканинах різної щільності і забарвлення задають озорное настрій, бажання підкорювати. Моделі мають глибокі посилання на моду 60-70х і 80-90х готовий XX століття і ідеально поєднуються з короткими нарядами - шортами, міні-спідницями і сукнями.

Тут же присутній нова колекція «Сіті», в моделях якої дизайнери успішно скористалися перевагами сучасних можливостей текстильної промисловості. Насичені, але продумані і не «кричущі» кольори, ромби і «горох», імітація панчіх, використання повністю забарвлених матеріалів роблять жіночі колготки Gabriella справжньою знахідкою для модниці будь-якого віку!

ДетальнішеПоказати менше

Категорії

Меню

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти