Фільтр
Тип виробу
Ціна
Колір
Розмір
Щільність, DEN
Матеріал
Тип панчіх
Подія
Країна реєстрації бренду
Фільтр
Fiore

Fiore

Чи можуть колготки стати частиною жіночого образу? Так, якщо це Fiore!
Дизайнери бренду працюють в першу чергу над оновленням колекції, створенням модних новинок. Класичні колготки або сучасні, панчохи і шкарпетки створюються з метою повністю забезпечити потреби молодих дівчат і дорослих жінок в якісному трикотажі. Чи не кожен популярний бренд налічує в своєму асортименті понад шістдесят моделей, а у молодої компанії Fiore їх уже понад 120, що дає право аналітикам називати торгову марку однієї з найбільш швидко в Західній Європі і Польщі.

Компанія постійно оновлює виробничі лінії і стежить за дотриманням якості, підтримує високі стандарти і відповідність сертифікату ISO 9001. До речі, сертифікацію ISO 9001 вперше в Польщі отримала саме Fiore. І це без економії на зовнішніх характеристиках, колготки з малюнком під плаття або легінси на тренування виглядають завжди красиво і ефектно.

Весь асортимент поділений на кілька категорій залежно від ціни, сезонності і потенційного віку покупця. це:
Elite
Obsession
Golden Line
Medica
Classic
Young Lady.
До Elite, як і годиться лінійці товарів з подібною класифікацією, відносяться вироби з найдорожчих матеріалів. Жіночі колготки цієї категорії опрацьовуються дизайнерами з особливою ретельністю, щоб максимально відповідати заявленому класу.

Obsession це нова чуттєва лінія, включає в себе більш сексуальні вироби - панчохи під пояс і самонесучі, пояси з підв'язками, панчохи в сітку (kabaret e), боді та інші чудові моделі, які додадуть трохи гостроти і романтичних моментів в повсякденне життя.

Золотая серия (Golden Line) - панчохи і колготки з візерунками та орнаментами, розраховані на чуттєвих жінок з особливим смаком.

Напрямки Classic і Young Lady найменше потребують описі. Дитячі колготки серії Янг Леді - одні з найбільш швидко розвиваються напрямків, а колготки Класик необхідні, щоб заповнити нішу ринку повністю, не залишаючи шансу конкурентам.

Medica заслуговують окремої статті, варто лише нагадати, що сучасні матеріали дають можливість створювати колготки здатні тягнути або моделювати фігуру. Це, в основному, вироби з високою лінією талії, виготовлені з щільних еластичних матеріалів. Звернувшись до частини каталогу з товарами серії «Medica», ви можете купити колготки для вагітних.

Висловлену думку про віковий спрямованості кожної лінійки досить умовне. Будь-яка дівчина і жінка зможуть знайти собі колготки за смаком з будь-якої категорії. Ідеально гладкі, з відкритим швом або візерункові колготки довго даруватимуть комфорт і легкість своєї власниці!

Купити колготки Fiore за найкращими цінами ви можете в нашому інтернет-магазині!

ДетальнішеПоказати менше

Категорії

Меню

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти