Фільтр
Тип виробу
Ціна
Колір
Розмір
Щільність, DEN
Матеріал
Тип панчіх
Країна реєстрації бренду
Фільтр
Filodoro

Filodoro

Для багатьох жінок в Італії «Filodoro» - синонім слова «колготки». І це не пусті слова, жіночі колготки популярного бренду завоювали вдячність задовго до того, як стали доступні за межами батьківщини виробника. Якщо намагатися перекласти назву Filodoro, можна отримати два варіанти перекладу - «Золота Пряжа» і «Без терміну давності». І обидва варіанти мають право вважатися коротким описом принципів компанії.

Свою діяльність бренд почав ще в 1982 році. Якість продукції і відмінний дизайн легко завоювали довіру клієнтів і пробудили до себе інтерес торгових марок зі світовим ім'ям. Вже через рік компанія стала частиною відомого концерну Golden Lady, в складі якого змогла залишитися окремою одиницею, впізнаваною завдяки власним заслугам. Сьогодні виробництво на 60% працює на експорт, що є прямим свідченням популярності бренду - колготи і панчохи купити можна майже в будь-якій країні світу. При цьому поєднання ціни та якості залишає позаду більшу частину конкурентів.

Ще однією заслугою перед клієнтами і вигідним відмінністю від конкурентів є той факт, що колекція товарів і асортимент постійно поповнюються і розширюються. Робота над поліпшенням якості продукції «Золотий Пряжі» ніколи не закінчується. Інженери вивчають і впроваджують у виробництво новітні досягнення науки і техніки, а дизайнери і модельєри вносять корективи і створюють нові моделі з урахуванням наймодніших тенденцій.

Як же вдається підтримувати актуальність і розширювати асортимент такого вузького спрямування, як виробництво колгот? Відповідь не проста і вимагає від фахівців постійного пошуку нових ідей. Жіночі колготки Filodoro мають один з найбільших каталогів моделей. Панчохи, колготки, жіночі і чоловічі шкарпетки мають сотні варіацій і різноманітну колірну гаму, діляться по сезонному ознакою і так далі. У той же час, сучасні методи виробництва і впровадження нових типів тканин дозволяють постійно оновлювати вже отримали популярність моделі.

Велику роботу проводять модельєри і дизайнери компанії. Вони оживляють таку класику, як колготки зі швом і одночасно випускаю колекції ультрасучасних моделей невидимих літніх або теплих ультратонких зимових колгот; використовують класичну сітку і екстравагантні візерунки. Якщо Ви вважаєте, що шкарпетки або панчохи - не дуже шикарний варіант для подарунка, значить Вам просто ще ніхто не здогадався купити колготки Filodoro. Що стосується чоловіків - вони точно змінять свою думку про шкарпетки в якості подарунка, якщо шкарпетки - Filodoro.

ДетальнішеПоказати менше

Категорії

Меню

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти