Фільтр
Тип виробу
Ціна
Колір
Розмір
Матеріал
Тип трусів
Країна реєстрації бренду
Фільтр
Henderson

Henderson

Якість польських брендів по достоїнству оцінили в Західній і Центральній Європі - недорогі, але якісні товари в середній ціновій категорії «втерли носа» лідирував до 2000х років китайським і турецьким виробникам.
Білизна Henderson - один з тих брендів, який на підйомі Польської промисловості зміг відвоювати собі «місце під сонцем» і вирватися в лідери в своїй країні. Тепер брендове білизна купити можна далеко за межами Польщі, а торгова марка набирає обертів і виходить на нові ринки, такі як Україна.
Що в більшості випадків представляє з себе недороге білизна для чоловіків, купити яке можна в будь-якому магазині? Бавовна сумнівної якості і терпимий термін служби. При цьому Вам ніхто не гарантує, що вже після першої-другої прання виріб буде так само добре виглядати, як на фото упаковки.
ТМ Henderson дає своїм покупцям можливість придбати якісне нижню білизну за приємну ціну. Використовуючи для виробництва лише якісну сировину і сучасні виробничі лінії, компанія витримує всі Європейські вимоги до якості продукції.
Внутрішні директиви бренду для дизайнерів і модельєрів - створювати максимально зручне бавовняне чоловіча білизна. Купити недорого хорошу річ раніше було неможливо, тим більше були недоступні речі з натуральної бавовни і шерсті. Henderson додає в бавовна синтетичні волокна в точно розрахованих пропорціях. Так, щоб ткати залишалася безпечної і приємною на дотик, як кажуть самі представники компанії «як друга шкіра». У поєднанні з витриманим фірмовим стилем, який починаєш дізнаватися практично відразу, білизна польського виробника має всі шанси стати найпопулярнішим серед чоловіків в Україні.

ДетальнішеПоказати менше

Категорії

Меню

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти