Фільтр
Тип виробу
Ціна
Колір
Розмір
ще... згорнути
Матеріал
Тип бюстгальтера
Тип трусів
Країна реєстрації бренду
Фільтр
Ewa Bien

Ewa Bien

Торгова марка Ewa Bien присутній на ринку нижньої білизни вже 23 роки. Бренд отримав популярність завдяки своїм стильним колекціям і високій якості продукції. Ексклюзивні купальні костюми і жіночу білизну задовольняють вимогам найбільш вимогливих клієнтів. Все виробництво засноване на Польському сировину - від тканини до мережив, що дозволяє компанії контролювати якість, а покупцеві бути впевненим в його сталості.

Ewa Bien - це білизна класу Люкс. Розкішні, елегантні та вишукані моделі підкреслюють жіночність, не роблячи акцент на сексуальності. Мереживо, візерунки і вишивка виділяють природну красу жіночого тіла, при декоруванні часто використовуються квіткові і натуральні орнаменти. Модельєри намагаються використовувати всі типи фасонів, щоб охопити переваги всіх своїх покупців. Ви легко підберете собі бюстгальтер з чашкою від А до К, м'який або бюст пуш ап. купити будь-яку вподобану модель можна в нашому магазині. В основному, компанія Ewa Bien робить ставку і шиє красиве білизни для великих грудей, в кожній колекції представлені унікальні розміри бюстгальтерів, наприклад, такі, як 60 DEFJ.

Ewa Bien один з небагатьох виробників, ретельно опрацьовують розмірний ряд кожної моделі. Незалежно від віку і комплекції, жінка отримує можливість бути красивою і романтичною, як прийнято говорити «справжньою жінкою».

Оновлення та нові колекції з'являються три рази в рік - навесні і восени це нижню білизну, а влітку - актуальні пропозиції до купального сезону. Асортимент, здається, здатний задовольнити будь-який запит. Так, все дбаючи про інтереси своїх клієнтів, Ewa Bien завжди намагається використовувати нові і модні рішення стосуються кольору і фасону, але при цьому не залишає без уваги і класичні моделі. Жіноча білизна Ewa Bien стане гідним доповненням будь-якого гардероба, а часто і його окрасою.

ДетальнішеПоказати менше

Категорії

Меню

Створіть обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти